הצהרת נגישות

אתר מונגש – אתר נגיש לבעלי מוגבלויות

אינטרנט הפך להיות חלק מרכזי בחיינו באמצעותו אנו שואבים מידע שימושי בתחומים שונים: בריאות, כלכלה, צרכנות, תרבות, לימודים ועוד. גוגל, מנוע חיפוש המוביל בעולם, מעדכן את האלגוריתמים שלו מעת לעת ופועל לטובת שיפור חווית הגלישה של המשתמש. לצד השינויים הלא פוסקים של גוגל, קיימות גם הנחיות מצד הגורמים הממשלתיים להתאים את האתרים לכל האוכלוסיה. הנגשת אתר אינטרנט לבעלי מוגבלויות הינו צעד חשוב להשגת חווית גלישה נוחה, קלה ומהנה גם עבור בעלי מוגבלויות.

אתר אינטרנט מונגש מאפשר לאנשים בעלי מגבלויות שונות וליקויים שונים לגלוש בתכני האתר בנוחות ובקלות. אתר נגיש חשוב לכ- 25% מהאוכלוסיה. נגישות האתר חשובה מאוד לאנשים עם ליקויי ראיה, לגולשים עם מוגבלות פיזית או שכלית או כל ליקוי אחר המקשה על הגלישה הרגילה באתר. אתר אינטרנט העומד בתקנות הנגישות על פי החוק הוא שינוי חיובי המשפר את חווית הגלישה של קהלי מטרה נוספים ובנוסף מגדיל את כמות הגולשים באתר.

כיצד להשתמש באתר נגיש?

סימן אתר נגיש

 בכל אתר מונגש תהיה מערכת שתולה עם אופציות שונות להתאמת הגלישה בהתאם לצורך. אתר מונגש “יסומן” באייקון המעיד על הנגשת האתר לבעלי מוגבלויות. זהו אייקון של אתר נגיש זה. כדי להיכנס לתפריט הנגישות פשוט לחצו על הסמל או לחצו ALT+A לפתיחה או סגירה מהירה של התפריט.

לפניכם יפתח תפריט זה ↓

תפריט אתר נגיש

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

בחרו באחת האפשרויות או יותר על פי הצורך,

לחצו על האייקון והמסך ישתנה מיד על פי בחירתכם. על מנת לחזור למצב הקודם פשוט לחצו שוב על אותו האייקון או השורה, ומסך המחשב יחזור לקדמותו.

להפסקת נגישות בחרו בקישור “הפסק נגישות” הממוקם בצד ימין תחתון של תפריט הנגישות.

האם האתר נגיש גם במכשירים הסלולריים?

כן, האתר נגיש בכל המכשירים הסלולריים. לנוחיותכם, תוכלו ליהנות מגלישה איכותית מכל מכשיר ובכל עת. תפריט הנגישות בפלאפונים זהה לתפריט הנגישות במחשבים.

דיווח על תוכן לא נגיש

באתר זה נעשו כל המאמצים על מנת להנגיש אותו על פי החוק. במידה ומצאתם עמודים שאינם נגישים, אשמח אם תשלחו פניה באמצעות הדואר האלקטרוני ואעשה את כל המאמצים על מנת לטפל בנושא ובהקדם האפשרי.

Call Now ButtonCALL