אודותי

מי אני?קטי ניימרק

לפני שהפכתי למקדמת אתרים של מרפאות שיניים עבדתי כשיננית במשך 7 שנים. למדתי שיננות לפני שהתגייסתי לצה"ל, כלומר הייתי עתודאית. אחרי שנתיים של לימודים וסיום לימודי שיננות בהצטיינות שירתתי במרפאות שיניים מגוונות ברחבי הארץ. לאחר שהשתחררתי עבדתי בצורה אינטנסיבית בתפקיד שיננית במרפאות שיניים פרטיות רבות עם רופאים עם התמחויות שונות: כירורגים, פריודונטים, אורטודונטים, משמרת ומשקמת וכן במרפאות שיניים כלליות.

מלבד לתפקידי כשיננית עסקתי בשיווק ציוד דנטלי במרפאות שיניים ובמכירת אביזרי שיניים כמו מברשות שיניים, משחות שיניים, פריוצ'יפים, חוטים דנטליים, קיסמי שיניים ועוד. כמו כן, ביצעתי מספר פעמים הדרכות בנושא הגיינת הפה במסגרות שונות.

את ההסבה המקצועית החלטתי לעשות אחרי 7 שנות עבודה בתחום מרתק זה. כפי שניתן להתרשם, אני עדיין פועלת בתחום זה אך בתפקיד אחר 🙂 מנסיוני בתחום כשיננית שמתי לב שהרבה רופאי שיניים אינם עוסקים כלל או בצורה מעטה בלבד בקידום מרפאת שיניים שלהם, למרות הזירה התחרותית כל כך. לחלק מהרופאים אין נוכחות באינטרנט בכלל, מה שאומר שלקוחות פוטנציאליים בעת הצורך ברופא שיניים לא ימצאו אותם.

בעבר השיטה המקובלת לגיוס לקוחות למרפאות שיניים הייתה "מפה לאוזן". כיום, אנו נמצאים בעידן הדיגיטלי בו אנשים מעוניינים לקבל המלצות על רופאי שיניים, לראות את המרפאה לפני שמחליטים לקבל שם טיפול, להעריך את איכות הטיפול במרפאת שיניים, לשמוע חוות דעת נוספות מלקוחות שעברו טיפולים במרפאת שיניים מסוימת. ואת כל המידע הדרוש המטופלים הפוטנציאליים שואבים מרשת האינטרנט. לכן כל כך חשוב קידום מרפאת שיניים באמצעות הכלים האינטרנטיים.

לתחום האינטרנט נכנסתי בשנת 2013, אחרי שסיימתי את לימודי ניהול השיווק במרכז האקדמי רופין (2010-2013). מאז, אני עוסקת בשיווק וקידום עסקים באינטרנט. כמקדמת אתרים מקצועית ומנוסה, אני יכולה לעזור לכם להופיע בעמוד הראשון בגוגל, כך שיהיה לכם יתרון תחרותי מפני המתחרים שלכם בשוק.

תחום רפואת שיניים הוא תחום תחרותי מאוד וללא יתרון תחרותי מובהק אין סיכוי שתצליחו לשכנע את הלקוח לבחור בכם ולא ברופא שיניים שנמצא ברחוב ליד. הצגת חוזקות של מרפאת השיניים והעברת ערך מוסף ללקוח בצורה מקצועית ושיווקית, יגרמו למטופל פוטנציאלי לבחור במרפאה שלכם.

היכרות אישית עם עולם רפואת השיניים בשילוב הידע המקצועי בקידום עסקים באינטרנט יביאו לתוצאות הרצויות ולרווחיות מרפאת השיניים שלכם.

 

מבין כל מקדמי האתרים, למה לבחור בי?

 

יש לי היכרות עמוקה עם תחום רפואת השיניים

ניסיון רב בקידום אתרים בישראל כולל זירות תחרותיות

לעולם לא אקח על עצמי פרוייקט שאני לא בטוחה שאוכל להביא בו תוצאות משמעותיות

דגש רב על שירות אישי

זמינות גבוהה

שקיפות מלאה בכל התהליך

אחוזי הצלחה גבוהים

בעל עסק יקר, אם גם אתה מעוניין לקדם את האתר שלך באמצעות כלי שיווק דיגיטליים ולהתחיל לגייס פציאנטים חדשים למרפאה שלך, אתה מוזמן ליצור איתי קשר ולשמוע על ההצעה הטובה ביותר עבורך.

 

הסמכות גוגל

 

מוסמכת גוגל אנליטיקס למתקדמים

CALL