אודותי

מי אני?קטי ניימרק

שמי קטי, אשת דיגיטל עם מעל 6 שנות ניסיון בתחום.
עזרתי לעשרות מרפאות שיניים ורופאי שיניים להגדיל בצורה משמעותית את כמות המטופלים החדשים לקליניקה, להגדיל את מחזור המכירות של העסק ולשפר את אחוזי ההמרה בנכסים הדיגיטליים (אתרים, עמודי פייסבוק, דפי נחיתה ועוד).

למי שעדיין לא מכיר אותי, לפני שהפכתי לאשת דיגיטל של מרפאות שיניים הייתי שיננית כמעט 6 שנים. עוד לפני הגיוס סיימתי את לימודי השיינות בהצטיינות בהדסה עין כרם (כן הייתי עתודאית :). אחרי השחרור עבדתי בצורה אינטנסיבית בתפקיד שיננית במרפאות שיניים פרטיות רבות עם רופאים עם התמחויות שונות: כירורגים, פריודונטים, אורטודונטים, משמרת ומשקמת וכן במרפאות שיניים כלליות.

את המעבר לתחום השיווק והפרסום הדיגיטלי החלטתי לעשות אחרי שנים רבות של עבודה בתחום הדנטלי. כפי שניתן להתרשם, אני עדיין פועלת בתחום זה אך בתפקיד אחר :). עוד בעודי עובדת כשיננית שמתי לב שהרבה רופאי שיניים אינם עוסקים כלל או בצורה מעטה בלבד בקידום מרפאת השיניים שלהם, למרות הזירה התחרותית כל כך. לחלק מהרופאים אין נוכחות באינטרנט בכלל, מה שאומר שלקוחות פוטנציאליים בעת הצורך ברופא שיניים לא ימצאו אותם, אחרים מופיעים באינדקסים בלבד או אתרי מידע, ערוצים שאינם תורמים באמת לחשיפה של המרפאה.

חלק מהרופאים מעדיפים לדגול בשיטה השמרנית ולא לפרסם את עצמם כלל ברשת. דבר העלול לפגוע קשות בצמיחת העסק ואף לפשיטת רגל. העולם משתנה כהרף עין ויחד איתו ההתנהגות ותפיסות הלקוחות. בעבר השיטה המקובלת לגיוס לקוחות למרפאות שיניים הייתה “מפה לאוזן”. כיום, אנו נמצאים בעידן הדיגיטלי בו אנשים מעוניינים לקבל המלצות על רופאי שיניים, לראות את המרפאה לפני שמחליטים לקבל שם טיפול, להעריך את איכות הטיפול במרפאת שיניים, לשמוע חוות דעת נוספות מלקוחות שעברו טיפולים במרפאת שיניים מסוימת. ואת כל המידע הדרוש המטופלים הפוטנציאליים שואבים מרשת האינטרנט. לכן כל כך חשוב קידום מרפאת שיניים באמצעות הכלים האינטרנטיים.

תחום רפואת שיניים הוא תחום תחרותי מאוד וללא יתרון תחרותי מובהק אין סיכוי שתצליחו לשכנע את הלקוח לבחור בכם ולא ברופא שיניים שנמצא ברחוב ליד. הצגת חוזקות של מרפאת השיניים והעברת ערך מוסף ללקוח בצורה מקצועית ושיווקית, יגרמו למטופל פוטנציאלי לבחור במרפאה שלכם.

היכרות אישית עם עולם רפואת השיניים בשילוב הידע המקצועי בקידום עסקים באינטרנט יביאו לתוצאות הרצויות ולרווחיות מרפאת השיניים שלכם. אני יכולה לעזור להגדיל את מחזור המכירות של המרפאה שלכם ולהפוך את המרפאה לפופולרית ונחשקת שתמשוך מאות מטופלים חדשים מדי חודש.
כל מה שעליכם לעשות, זה להתקשר למספר 0548117134 לשיחת ייעוץ ללא תשלום.

 


 

קטי ניימרקלקוחותי נהנים מקבלת פתרונות שיווק מותאמים לצרכי המרפאה שמביאים את התוצאות הרצויות ביעילות מקסימאלית תוך פרקי זמן קצרים ביותר. שימוש בכלים המתקדמים ביותר בשוק ובכלים אנליטיים של גוגל (גוגל אנליטיקס, תג מנג’ר, סרצ’ קונסול), מערכות CRM מתקדמות מבטיחים את קבלת התוצאות הטובות ביותר עבור לקוחותי. 

 

הסמכות גוגל

 

מוסמכת גוגל אנליטיקס למתקדמים

Call Now ButtonCALL